Приватний загальноосвітній навчальний заклад "Фінансово-правовий ліцей"

Загальні засади

Фінансово-правовий ліцей – це освітній заклад нового типу, який надає повну загальну середню освіту, здійснює профільне навчання та довузівську професійну підготовку, а також забезпечує всебічний розвиток дитини як особистості, її нахилів, здібностей, талантів, професійне самовизначення, формування загальнолюдської моралі, засвоєння визначеного суспільними, національно – культурними потребами обсягу знань про природу, людину, суспільство і виробництво, екологічне виховання та фізичне вдосконалення. Під профільним навчанням та довузівською підготовкою розуміється викладання, виховання та закріплення в учнів ліцею, за рамками програми загальної середньої освіти, знань, навичок, здібностей базового фінансово – правового характеру, які забезпечували б ліцеїстам по рівню освіти та знань можливість, перш за все, продовжити навчання в Фінансово-правовому коледжі, КНУ ім. Т. Шевченка або в інших навчальних закладах відповідного профілю. У ліцеї навчаються учні 5—11 класів. Прийом здійснюється на конкурсній основі.